CREATING BETTER ENVIRON­MENTS

TWORZENIE LEPSZEGO ŚRODOWISKA ZACZYNA SIĘ OD .. TROSKI O ŚRODOWISKO. PONIŻEJ PREZENTUJEMY UNIKATOWE PROJEKTY, KTÓRE OBRAZUJĄ JAK POPRAWIĆ ŚRODOWISKO WEWNĄTRZ BUDYNKU.

Adaptacja do miejsca i bliskość natury były fundamentami całego projektu, a niezwykłe otoczenie okazało się jego największym atutem. Domy położone wzdłuż zbocza, które dzięki wychodzącym na las oknom, cieszą wspaniałym widokiem ukazując niesamowity krajobraz i rozprzestrzeniając światło w pomieszczeniu na różne sposoby.

Kolory, materiały i tekstury we wnętrzu inspirowane są pobliskim jałowym, skalistym lasem sosnowym. Materiały wybrane na ściany, podłogi i sufit zostały starannie ocenione pod względem środowiskowym, jakościowym i ekonomicznym. Podłoga Forbo Marmoleum była naturalnym wyborem w tym kontekście ze względu na jej trwałość, estetykę i funkcjonalność. Jest to w dużej mierze naturalny materiał o niewielkim wpływie na środowisko podczas procesu produkcyjnego i długiej żywotności. Tak więc jest to dobre z punktu widzenia cyklu życia. Kolejną zaletą jest to, że podłoga dobrze współpracuje z ogrzewaniem podłogowym. Produkt Marmoleum Cocoa został wybrany ze względu na jego subtelną, ale wyraźną konsystencję, która nadaje mu naturalne piękno i przeciwdziała widocznym zabrudzeniom na jasnych powierzchniach.

KRONANBACKEN PODŁOGA: MARMOLEUM SOLID ZDJĘCIE: JONAS WESTLING