RAAAF, WYWIAD

Często zdarza się tak, że impulsem dla naszych pomysłów jest jakieś konkretne miejsce lub wyzwanie społeczne. Eksperymentujemy wtedy z różnymi alternatywnymi rozwiązaniami, które mogłyby sprawdzić się w przyszłym środowisku życia. Architekci rzadko mają swobodę eksperymentowania na bazie swoich osobistych fascynacji, ponieważ muszą spełniać wymogi klienta i zgadzać się na kompromisy.

ARCHITEK­TURA KRYTYCZNA

Żadna inna dziedzina sztuki nie jest tak ściśle związana ze społeczeństwem jak architektura. Wynika to bezpośrednio z jej funkcjonalności. Potrzebujemy architektury, aby żyć, pracować, odpoczywać i dbać o zdrowie. Naturalną konsekwencją tego przenikania się jest to, że wszelkie wyzwania, z którymi musi zmierzyć się społeczeństwo, dotyczą w równym stopniu architektury.

PROJEKTY

Załączamy jako inspirację zdjęcia wnętrz kilku budynków, w których zastosowano podłogi i pokrycia mebli wyprodukowane przez Forbo Flooring. Projekty te znajdują się w różnych częściach świata i pokazują wiele możliwych zastosowań produktów Forbo.

TWORZYMY LEPSZE ŚRODOWISKO

Klient zdecydował się na dom o eklektycznym wnętrzu. Zaskakujące połączenie starych mebli i antyków z nowoczesnymi, starannie dobranymi materiałami wykończeniowymi (w szczególności ponadczasowymi okładzinami Forbo Furniture Linoleum) nadało wnętrzu pięknego i wyjątkowego charakteru.